Šī tīmekļa vietne ir radīta ar mērķi sniegt informāciju par consultant.lv sniegtajiem pakalpojumiem.

Kaut arī esam rūpīgi strādājuši pie šīs tīmekļa vietnes satura, consultant.lv neatbild par informāciju, kas publicēta, izmantojot saites uz citām tīmekļa vietm (ja tādas ir izmantotas).   

Apmeklējot šo tīmekļa vietni, Jūs apstipriniet savu piekrišanu, ka likumdošanā noteiktajā kārtībā, consultant.lv nenes atbildību par jebkādiem zaudējumiem (tiešiem, netiešiem, īpašiem, nejaušiem vai seku radītiem) sakarā ar publicēto informāciju tīmekļa vietnēs, vai izmantojot norādīto saiti uz trešo personu tīmekļa vietnēm, kā arī šīs tīmekļa vietnes darbību vai bezdarbību.

Šī tīmekļa vietne ir aizsargāta ar autortiesībām, un viss consultant.lv intelektuālais īpašums (tai skaitā preču zīmes, patenti un dizaini) un zīmoli, iekļauti materiālos, ir consultant.lv īpašums. Šīs tīmekļa vietnes saturu Jūs varat glabāt datorā vai drukātā veidā vienīgi savai personiskajai un nekomerciālai lietošanai. Jebkāda informācijas pārpublicēšana, pārveide vai adaptēšana bez iepriekšējas saskaņošanas ar consultant.lv rakstiskā veidā nav atļauta.   


Pēdējo reizi atjaunināts 08.03.2024.