Mēs esam informācijas tehnoloģiju (IT) un ražošanas uzņēmums. Mums ir liela pieredze informācijas sistēmu (IS), informācijas tehnoloģiju infrastruktūras, loģiskās un fiziskās drošības risinājumu un tehniskā nodrošinājuma projektēšanā, ieviešanā un pārvaldībā, ko esam iegūjuši strādājot gan speciālistu, gan vadītāju amatos industriālajās tehnoloģijās, agrotehnoloģijās, transporta pakalpojumos, energoaparatūras ražotājos, IT un finanšu sfērās.

Mūsu speciālisti ir iegūjuši ilggadēju pieredzi gan Latvijā, gan arī starptautiskās bankās un finanšu tehnoloģiju (fintech) organizācijās. Esam aktīvi biedri vairākās profesionālās organizācijās. Dažādās valstīs esam projektējuši un uzbūvējuši vairākus datu centrus, kuros tiek nodrošināta industriālu augstas veiktspējas skaitļošanas (HPC) un mākslīgā intelekta (AI) tehnikas darbība, izmantojot gan gaisa dzesēšanu, gan arī šķidrumā iegremdēšanas un dzesēšanas tehnoloģiju.

Veicam uzņēmuma biznesa procesu, fiziskās un kiberdrošības (risku novērtējumus) un darbības efektivitātes auditus un apmācības. Sniedzam konsultācijas un pakalpojumus pasūtītāja izvēlētā valodā (latviešu, krievu vai angļu), jebkurā pasaules vietā uz vietas vai attālināti (24x7). Arī veicam individuāli pielāgotas darbinieku kiberdrošības apzināšanās apmācības.

Mēs esam savas industriālās ražotnes īpašnieki, spēcīgi inženieru komandā un vairākiem ilgstošiem partneriem, spējam projektēt individuālus risinājumus. Ražojam mobilās serveru telpas / datu centrus (gan primāriem, gan sekundāriem / DR (darbības atjaunošanas) datu centriem), aprīkojam mobilos biroju konteinerus un citas industriālas ēkas iekārtu izvietošanai (dīzeļģeneratori, enerģijas uzglabāšanas iekārtas / UPS baterijas), elektrotehnikas (automobiļu / traktoru utt.) uzlādes stacijas), projektējam arī mobīlās transformatoru apakšstacijas un elektro sadales skapjus.