Lai uzsāktu savu biznesu, ir nepieciešams riskēt, ieguldīt lielu darbu un resursus. Efektīva darbības pārvaldība un drošas vides uzturēšana, darbinieku apmācība, darbības turpināšana krīzes apstākļos, intelektuālā īpašuma aizsardzība ir svarīgi.

Mēs piedāvājam individuāli pielāgotus informācijas tehnoloģiju (IT) pārvaldības, drošības un modernus tehnoloģiskos risinājumus, konsultācijas un apmācības, kas ļauj operatīvi rīkoties un jau priekšlaicīgi samazināt iespējamību par pret jums vērstām nevēlamām darbībām vai notikumiem, un nodrošināt jūsu darbības nepārtrauktību, sasniegt augstāku briedumu, veikt efektīvu risku pārvaldību un veicināt izaugsmi.

Mēs piedāvājam drošības, risku vadības konsultācijas, auditus, uzņēmumu un procesu transformācijas, mediāciju, efektivitātes palielināšanas risinājumus. Mēs sniedzam padomus (un veicam projektēšanu un instalācijas, kā arī uzturēšanu) IT infrastruktūras izveidošanā, aizsardzībā un resursu efektīvā izmantošanā, procesu optimizācijā, kā arī fiziskās drošības tehniskajā nodrošinājumā (video novērošana, signalizācijas, pieejas kontroles sistēmas utt). Mēs arī veicam individuāli pielāgotas darbinieku kiberdrošības apzināšanās apmācības. Mēs projektējam un ražojam iekārtas datu centriem, kā arī mobilos datu centru konteinerus.

Mēs priecāsimies jums palīdzēt!